O firmie


O Firmie

Inwestorem osiedla Cedrowy Zakątek jest Spółka Komandytowa Kaszlewicz. Generalne wykonawstwo inwestycji zapewnia firma TKM Nieruchomości Artur Kaszlewicz. Firma powstała w 2003 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 45135.

Przed powstaniem firmy, występując w roli Inwestora, przez blisko 10 lat współpracowałem z warszawskimi deweloperami realizującymi osiedla domów jednorodzinnych. W tym czasie poznałem charakter rynku nieruchomości mieszkaniowych na rynku Warszawy oraz specyfikę działalności deweloperskiej. Otwierając własną działalność, chciałem stworzyć firmę, bazującą na najlepszych, sprawdzonych rozwiązaniach, zapewniającą poczucie bezpieczeństwa i komfort w realizacji inwestycji wszystkim Klientom.

Budowa domu dla większości z nas jest spełnieniem wieloletnich marzeń o własnych „czterech kątach” z ogrodem. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby spełnienie tego marzenia nie było dla Państwa „drogą przez mękę”. W realizacji inwestycji zawsze na pierwszym miejscu jest dla nas Państwa zadowolenie, bezpieczeństwo i poczucie pewności co do jakości i terminowości prowadzonych prac. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na staranne dobranie wysoko wyspecjalizowanych ekip budowlanych, stale podnoszących swoje kwalifikacje, dzięki czemu na każdym etapie projektu zapewniamy najwyższą jakość prowadzonych przez nas prac.


Artur Kaszlewicz

Doświadczenie
Posiadamy poparte rekomendacjami doświadczenie w realizacji różnych rodzajów projektów mieszkaniowych, włączając w to budynki o skomplikowanej architekturze i konstrukcji. Realizujemy inwestycje własne oraz budujemy do etapu „pod klucz” projekty na Państwa zlecenie.
Indywidualne podejście
Zapewniamy partnerską umowę na realizację inwestycji budowlanej, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dogodne warunki finansowania.
Jakość
Do budowy stosujemy wyłącznie materiały budowlane renomowanych producentów, posiadające stosowne certyfikaty i aprobaty techniczne.
Wsparcie
Zawsze poświęcamy naszym Klientom tyle czasu, ile od nas wymagają, służąc pomocą i dobrą radą. Rekomendacje ponad 100 zadowolonych Klientów potwierdzają, że decydując się na dom z naszej oferty lub zlecając nam budowę swojego wymarzonego domu, podejmujecie Państwo właściwą decyzję, a wybór ten będzie Wam dobrze służył na kolejne lata.

Prześlij nam swoje dane, aby otrzymać

aktualną ofertę naszego programu

 

"Kup dom za mieszkanie"

pop-up-zdjecie-mieszkanie-na-dom

You have Successfully Subscribed!