Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia osiedla Cedrowy Zakątek – Żółwin k. Podkowy Leśnej
Skontaktuj się z nami pod numerem: 606 22 33 55 lub wypełnij formularz


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu wszystkie zalety opisywanej inwestycji.

cedrowyzakatek@gmail.com

Nasza lokalizacja

Malownicza okolica w miejscowości Żółwin k. Podkowy Leśnej

Nasze kameralne osiedle domów jednorodzinnych położone jest przy ulicy Cedrowej, w urokliwej miejscowości Żółwin, w odległości zaledwie 3 km od stacji kolejki podmiejskiej w Podkowie Leśnej oraz kilkuset metrów od Lasu Młochowskiego.

W Lesie Młochowskim znajduje się zarówno rezerwat przyrody (rezerwat im. Bolesława Hryniewieckiego), jak również liczne ścieżki rowerowe oraz trasy do jazdy konnej.
Jest to znakomite miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i śpiew ptaków. Jednocześnie dobrze rozwinięta lokalna infrastruktura oferuje szereg udogodnień komunikacyjnych, edukacyjnych, sportowych i kulturalnych.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, stacja kolejki WKD, stacja kolei mazowieckich, ponadto przedszkola, szkoły, muzeum, dom kultury, sklepy, kawiarnie, bazarek, basen, korty tenisowe, fitness-club, stadniny koni, przychodnia lekarska i weterynaryjna, apteka oraz kościół wraz z ogrodem botanicznym.
Okoliczne lasy stanowią dla mieszkańców dodatkową atrakcję, jako doskonałe miejsce na wypoczynek dla amatorów ciszy i spokoju.
 

Prześlij nam swoje dane, aby otrzymać

aktualną ofertę naszego programu

 

"Kup dom za mieszkanie"

pop-up-zdjecie-mieszkanie-na-dom

You have Successfully Subscribed!